08

قانون گذاران منتشر شد

در این کتاب سعی شده است بیانات و مواضع رهبر انقلاب در ارتباط با نمایندگان مجلس از بدو رهبری ایشان تاکنون جمع آوری و با طبقه بندی مناسبی ارائه شود.

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، مدیر عامل انتشارات حدیث راه عشق از انتشار کتاب قانون گذاران در آستانه برگزاری انتخابات مجلس دهم در اسفند ماه خبر داد.
محمد هادی عسکری در گفت و گو این پایگاه خبری با بیان این مطلب افزود: این انتشارات به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، ارتقای فرهنگ، شاخص ها و تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی است کتاب «قانون گذاران» را به زیور چاپ آراست.

وی ادامه داد: دکتر امیر حسین بانکی پور فرد نویسنده این مجموعه است که با موضوع ۱۱۰ویژگی و وظیفه نمایندگان مجلس از دیدگاه مقام معظم رهبری بیان شده است.
عسکری تصریح کرد: کتاب فوق شامل ۱۱۰ ویژگی و وظیفه نمایندگان که در ۱۰ بخش ویژگی های دینی و مذهبی،اخلاقی،جهادی-انقلابی-تعامل با مردم-سلامت فکری،عقیدتی-سلامت سیاسی-سلامت اقتصادی-موضع گیری ها و… دسته بندی شده است.

مدیر عامل انتشارات حدیث راه عشق بیان کرد: در این کتاب سعی شده است بیانات و مواضع رهبر انقلاب در ارتباط با نمایندگان مجلس از بدو رهبری ایشان تاکنون جمع آوری و با طبقه بندی مناسبی ارائه شود.
عسکری خاطر نشان کرد: انتخابات در این نظام جلوه ای واقعی از دخالت مردم در سرنوشت کشور می باشد و نظرات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به عنوان دیده بان بصیر انقلاب می تواند راه گشا باشد.

سایت انتشارات حدیث راه عشق(www.hadisbook.ir) به طور کامل به معرفی این کتاب پرداخته است.
علاقه مندان برای تهیه کتاب می توانند با شماره تماس های ۹۵۰۱۱۰۵۱-۲-۰۳۱۳ و واحد روابط عمومی ۰۹۱۳۳۱۶۵۵۴ تماس بگیرند.

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت