10

درباره مسابقه

حضرت فاطمه زهرا(س) فرزند گرامی رسول اکرم(ص) و همسر فداکار حضرت علی(ع)، الگویی تمام عیار برای تمام بانوان جامعه اسلامی هستند و مطالعه درباره مشی و سلوک این بانوی بزرگوار، می‌تواند راهگشای امت اسلامی در همه زمان‌ها باشد.ایام شهادت تا میلاد این بانوی آسمانی، فرصت مناسبی است که با مطالعه آثار ارزشمند منتشر شده درباره حضرت صدیقه طاهره(س)، با این الگوی کامل زن مسلمان بهتر و بیشتر آشنا شویم.

مسابقـــه بزرگ کتابخوانی «ریحــانه»
با هدف بهره‌مندی مادران فداکار و دختران عفیف ایران زمین از دریای معارف فاطمی طراحی شده است.شرکت در این مسابقه بسیار ساده است؛ شما می‌توانید با مطالعه کتاب‌‎های مرتبط با حضرت زهرا(س) در بخش‌های مختلف این مسابقه شرکت کنید و از 598 هدیه ارزنده همچون سفرهای مذهبی به کربلای معلی، مشهد مقدس و قم، کارت‌های هدیه و بسته‌های متنوع تفریحی و فرهنگی بهره‌مند شوید.
همچنین دو هدیه خاص و ارزشمند شامل حضور در آئین معنوی غبارروبی روضه منوره رضوی و دریافت کارت دعوت مهمانسرای حضرت رضا(ع) به برگزیدگان اهدا خواهد شد.در ادامه بخش‌های مختلف مسابقـــه بزرگ کتابخوانی «ریحــانه» به تفکیک ارائه شده و شما می‌توانید با کلیک بر روی بخش موردنظر با تکمیل فرم و ارسال اثر در این مسابقه شرکت نمایید.
شرکت در مسابقه با استفاده از تمام منابع و کتاب‌های مرتبط با زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) که در دسترس دارید امکان پذیر است، اما پیشنهاد ما به شما استفاده از کتاب‌های معرفی شده در این سایت می‌باشد. برای خرید این کتاب‌ها می‌توانید به کتابفروشی‌های آستان قدس رضوی و سایر کتابفروشی‌های معتبر سراسرکشور مراجعه کنید.
همچنین امکان خرید این کتاب ها از طریق این سایت مهیاست. 

جهت آشنایی با کتابهای پیشنهادی و شرکت در مسابقه به سایت www.behnashr.aqr.ir  مراجعه نمایید.

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت