05

فراخوان پانزدهمین دوره جشنواره بانوی کرامت


بسمه تعالی

دستورالعمل ثبت نام پانزدهمین جشنواره بانوی کرامت

معاونت پزوهش مرکز، این فراخوان را به منظور ترویج و تثبیت فرهنگ پژوهش و تقدیر از پژوهشگران حوزه های علمیه خواهران در سطح استانی و کشوری برگزار می نماید.

مدارس علمیه، اساتید، کادر، طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران می توانند آثار و فعالیت های خود را از طریق «سامانه فراخوان های پژوهشی» در فراخوان مزبور شرکت دهند.

محورهای جشنواره

ایده ها و طرح های پژوهش: چنانچه مدرسه یا استان طرح قابل ارائه ای دارد می بایست اصل طرح و مستندات لازم را از طریق سامانه ارسال نماید.

کرسی های آزاداندیشی، نشست ها و همایش های علمی: کلیه مستندات قابل ارائه ماند کاربرگ اطلاع رسانی، نظرسنجی، مستندات موضوع یابی و ... از طریق سامانه ارسال شوند. محورهای ارزیابی در ( ضمیمه یک) موجود است.

نرم افزارهای پژوهشی: در سامانه، معرفی نامه نرم افزار بارگزاری شود و پس از ثبت 2 نسخه از نرم افزار به دبیرخانه چشنواره پست گردد.

فایل pdf , word  راهنمای نرم افزار بارگزاری گردد.

نشریات علمی: ( ضمیمه دو) شامل مجلات علمی( مکتوب - دیجیتال) که حاصل کارگروهی یا مدرسه ای است. علاوه بر ثبت مشخصات و ارسال فایل بایستی 2-نسخه از نشریه مکتوب به دبیرخانه جشنواره پست گردد. چنانچه یکی از طلاب در نشریات غیرحوزوی مسئولیتی دارند( مدیرمسئول، سردبیر، مدیر اجرایی) میتوانند رزومه و نمونه فعالیتشان را ارسال نمایند.

وبلاگ و پایگاه پژوهشی: (ضمیمه سه) چنانچه طلاب به صورت فردی یا گروهی و یا مدارس و مراکز علمی صاحب یک درگاه اینترنتی هستند که در آن فعالیت های علمی- پژوهشی را پوشش می دهند می توانند مشخصات پایگاه/وبلاگ را در سامانه ثبت نمایند. این محورها شامل وبلاگ های کوثر بلاگ و گروه های کوثر ثبت نیز می گردد. راهنمای پایگاه در قالب فایل word  و نقشه پایگاه در قالب pdf  ارائه گردد.

آثار پژوهشی در قالب کتابريال مقاله، پایان نامه، تحقیق پایانی و با رعایت بند1 شرایط می توانند در این دوره شرکت کنند.

بخش ویژه: در بردارنده ی مقالات و فعالیت های پژوهشی اساتید و معاونین استان ها و مدارس علمیه است.

این معاونت علاوه بر جوایز مادی؛ تسهیلات خاصی نیز برای منتخبین این عرصه به طور ویژه در نظر خواهد گرفت.

نکات و شرایط فراخوان و ضمیمه سه در قسمت تصاویر خبر می باشد.

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت