03

به نام خدا

برنامه های اجرا شده در هفته بسیج در مدرسه علمیه حضرت رقیه مشهد


در اولین روز از هفته بسیج  به منظور حفظ خاطره بیسیجیان شهید ، مجلس  محفل انس با قران را با حضور طلاب ، اساتید و پرسنل  از ساعت   10/30 الی 11/15 برگزار نمود  و هدایایی به رسم یاد بود توسط خانم سیدی معاونت محترم فرهنگی مدرسه  به شرکت کنندگان در مسابقه با قرآن تا  قرآن و اوقاف که شامل صحیفه سجادی بود اهدا گردید .   
پخش بیانات  مقام معظم رهبری در باره بسیج در ساعات زنگ تفریح  با موضوعات  بسیجی کیست؟ و دارای چه هویتی است  انتظارات ما از عملکرد بسیج ، پیام محرم و صفر ، وظیفه بسیجی در برابر پدیده اجتماعی امر به معرف و نهی از منکر چیست.
تشکیل حلقه های صالحین روز سه شنبه 3 از ساعت 9/30 الی 12   با ورزش نظام جمع به مناسبت هفته بسیج آغاز و حلقه های صالحین  با موضوع  نماز – آثار و برکات عزاداری امام حسین – بحث های عقیدتی ،سیاسی و بصیرتی توسط طلاب بسیجی به همراه اساتید مجرب و مسئولین بسیج مدرسه برگزار  و با برپایی نماز جماعت ظهر و عصر و صرف ناهار به پایان رسید . 
 همچنین،طلاب بسیجی مدرسه علمیه حضرت رقیه در روز پنج شنبه 5 آذر از ساعت  9 الی 13 با شرکت در همایش بزرگ  بسیجیان در صحن رضوی و حضور بر مزار یکی از شهدای بزر گ منا  مرحوم حاجی حسنی کارگر  و غبار روبی مزار شهدای جبل النور و قرائت زیارت عاشورا بر سر مزار این عزیزان و تجدید میثاق با شهدای هشت سال دفاع مقدس یکی دیگر از روزهای هفته سیج را به پایان رساندند.
 برپایی نمایشگاهی از پوستر ،عکس و وصیت نامه  شهدا همراه با  آثار صوتی و تصویری این عزیزان که توسط  طلاب بسیجی از خانواده های شهدا و بسیجیان ،ایثار گران وجانبازان منطقه  جمع آوری شده بود در این هفته به نمایش گذاشته شد.

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت