18


بيانيه مدرسه علميه حضرت رقیه سلاام الله علیها در محكوميت هتك حرمت قرآن
بسم الله الرحمن الرحیم

متن اين بيانيه به اين شرح است

یُریدونَ لِیُطْفِئوا نورَ اللهِ بِاَفواهِهِم وَاللهُ مُتِمُّ نورِهِ و لوْ کَرِهَ الْکافِرونَ
« سوره صف- آیه 8»
کافران می‌خواهند تا نور خدا را به گفتار باطل ( و طعن و مسخره) خاموش کنند و البته خدا نور خود را هر چند کافران خوش ندارند کامل و محفوظ خواهد داشت.

ندای مظلومیت قرآن و اسلام هنوز از پس چهارده قرن به گوش می‌رسد و هنوز دشمنان اسلام و مسلمین، همچون سالهای نخست صدور اسلام، با جهل بوسفیانی و رذیلت قابیلی خود، حریم حرمت دین می‌شکنند و با تعرض به ساحت مقدسات، داغ ننگ و لعن بر چهره روزگار دون می‌نشانند.
اقدام کشیش نماهای صهیونیستی، امریکایی در توهین به قرآن مجید و هتک حرمت این کلام نورانی وحی، در راستای پروژه شوم اسلام‌ستیزی و ترویج اسلام‌هراسی است که سرکردگان صهیونیسم و واماندگان غربی سالهاست دنبال می‌کنند.
این جنایت در سالروز حملات یازده سپتامبر، جلوه‌ای است از جنگ‌های صلیبی که هیئت حاکمه آمریکا طراح آنهاست. جنگی که به وعده الهی، بازنده اصلی‌اش همانها خواهند بود ... اِنّا نَحنُ نَزَّلنَا الذِّکر وَ اِنّا لَهُ لَحافِظُون
تفکر اهانت به این مصحف شریف تنها توهین به اسلام و مسلمین نیست بلکه توهین به تمام ادیان و کتب آسمانی است لذا وظیفه تمام پیروان ادیان الهی و آزادگان و آزاد اندیشان جهان است که در برابر این عمل شنیع و اقدام جاهلانه، بی‌تفاوت نباشند و با محکومیت آن از عاملان اینگونه رفتارها اعلام برائت نمایند.
مدرسه علمیه حضرت رقیه سلام الله علیها ، اهانت به قرآن را به محضر مبارک حضرت بقیه ا... الاعظم، منجی عالم بشریت که قرآن ناطق است، تسلیت عرض نموده و به عنوان یک مرکز علمی و اسلامی، نفرت و انزجار خود را از این تصمیم شوم و عمل شیطانی اعلام و آن را شدیداً محکوم می‌نماید و اقدام قاطعانه تمام نهادهای بین‌المللی در تقابل با اینگونه رفتارهای مذبوحانه و جریحه دار کردن عواطف امت اسلام را خواستار است ..


نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

Escort https://jettransfer.net https://allkiss.net