18
بسم الله الرحمن الرحیم

باسم الله قاصم الجبارین

لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم نصرمن الله و فتح قریب

الله اکبر الله اکبر الله اکبر

أُذِنَ لِلَّذينَ يُقاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَ إِنَّ اللَّهَ عَلي‏ نَصْرِهِمْ لَقَديرٌ.. (حج 39)
به کسانی که جنگ برآنها تحمیل شده رخصت { جهاد } داده شده است . چرا که مورد ظلم قرارگرفته اند و البته خدا بر پیروزی آنان سخت توانا است .

انتقام سخت شروع شد ....

مقام معظم رهبری (مدظلله العالی ): شهید سلیمانی سردار بزرگ و پرافتخار اسلامی آسمانی شد .

شهید سلیمانی چهره بین المللی مقاوت است و همه دلبستگان مقاومت خونخواه اویند ؛ همه ی دوستان و نیز همه دشمنان بدانند خط جهاد مقاومت با انگیزه مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی گام قاتلان و جنایت کاران را تلخ تر خواهد کرد .

به فضل الهی شهادت سرباز ولایت و امت اسلام حاج قاسم سلیمانی و همرزمان مجاهدشان در مکتب ولایت فقیه و مقاومت اسلامی برخلاف نیت و غایت این اقدام شوم فصل نوین و گشاینده جبهه های جدیدی در روند مقاومت ضد صهیونیستی و مقابله با تروریست های متجاوز و اشغالگران آمریکایی در منطقه خواهد بود . ملت شریف و شهید پرور و ولایت مدار ایران اسلامی زمان تحقق وعده صادق فرا رسید .

و به اذن خداوند متعال در پاسخ به حرکت جنایتکارانه و مذبوحانه و تروریستی نیروهای متجاوز امریکایی و انتقام ترور ناجوانمردانه ، مالک اشتر زمان و علمدار رهبری ذوالفقار حیدری سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران جان بر کفش طی عملیاتی موفق به نام شهید سلیمانی و با رمز یا زهرا پایگاههای نظامی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا در عین الاسد و اربیل عراق با دهها فروند موشک مورد هدف قرار دادند و ضرباتت سنگینی بر پیکر خبیث آنها فرود آوردند.

لذا خواهران مدرسه علمیه حضرت رقیه (س) همگام با مردم همیشه در صحنه ایران و خانواده معزز شهدا و جانبازان و ایثارگران ضمن تشکر و قدردانی از اقدام به موقع دلاور مردان سپاه جمهوری اسلامی ایران ، که شیطان بزرگ و رژیم سفاک و مستکبر آمریکایی را در لجن زار خود فرو برد .
و ما النصر الا من عندالله العزیز الحکیم .
به امید فتح قدس شریف

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

Escort https://jettransfer.net https://allkiss.net