02


.
بسمه تعالی

بسیح لشکر مخلص خداست
حضرت امام خمینی ( ره )
بسیجی از جمله واژه هایی است که به لطف انفاس قدسی امام تنها در لغت نامه و دایره المعارف انقلاب اسلامی یافت می شود. بسیجی فرد عاشقی است که لحظه لحظه زندگی خویش را وقف اسلام، قرآن، انقلاب و ولایت کرده است ملاک و مبنا برای معرفت بسیجی تفکر بسیجی است که ما را میتواند به گوشه هایی از حیات معنوی او رهنمون و ماهیت و شخصیت واقعی این انسان معنوی و الهی را برای ما روشن می سازد ، بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملی ایرانیان است و این مفهوم در کلام مقام معظم رهبری نیز متجلی است به فرمایش مقام معظم رهبری بسیج به معنی حضور و آمادگی در همان نقطه ای است که در اسلام، قرآن، امام زمان (عج) و این انقلاب مقدس به آن نیازمند است.
بسیج نه فقط نماد برجسته ای از یک تشکل موفق مردمی بلکه نماد یک فرهنگ پویا و با نشاط و پیام آور نوعی از یک اندیشه متعالی است و تجلی گاه بزرگ مردانی که رمز بقا ء و ثبات آنان طلب حیات طیبه در گمنامی و بی نشانی است وتجلی وبرتری آنان هرگز در وصف نمیگنجد و پاداش ایثارشان در این جهان پرداختنی نیست.
پنجم آذر ماه سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهور اسلامی ایران مبنی بر تشکیل بسیج ،به معنای ارج نهادن به نقش عظیم بسیج در روند تحولات شگرف دهه های اخیر تاریخ کشورمان و جهان اسلام است.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال جنگ تحمیلی، هفته بسیج مستضعفان را به محضر فرمانده کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی)، بسیجیان آزاده
به ویژه بسیجیان مدرسه علمیه حضرت رقیه س تبریک گفته و از خداوند قادر و متعال عزت و سرافرازی همه بسیجیان مخلص ایران اسلامی را مسئلت می نمائیم
برنامه های بسیج مدرسه علمیه به منظور گرامیداشت هفته بسیج به شرح ذیل می باشد
نشست بصیرت افزایی با حضور استاد فنودی
برگزاری تریبون انقلابی با آقای پژما ن فر
غبار روبی مزار شهدا
اجرای مسابقه
تقدیر از بسیجیان فعال
پخش کلیپ فرمایشات مقام معظم رهبری .

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

Escort https://jettransfer.net https://allkiss.net