20
,پایگاه مقاومت بسیج مدرسه علمیه حضرت رقیه س به منظور حفظ و تقویت بنیه سیاسی طلاب اقدام به برگزاری نشست بصیرت افزایی سیاسی با حضور خانم فنودی در صبح روز یک شنبه 19 آبان ماه در سالن اجتماعات مدرسه نمود .

خانم فنودی در ابتدای این نشست به روند تاریخی و حوادث اتفاق افتاده در 13 آبان های سالهای 43 ،57 و 58 پرداخت و افزود: آنچه باعث شد نام سیزده آبان ها ماندگار بماند، رشادتها و شهامتهای دانش آموزان و دانشجویان بوده است چرا که همانها بودند که با فرماندهی رهبر کبیر انقلاب در مقابل سیاستهای استکباری ایستادند و نقشه های دشمن را نقش بر آب نمودند .

این استاد سیاسی در ادامه افزود : انقلابهای زیادی در جهان رخ داده ازجمله انقلاب فرانسه ، چین والجزیره و... ولی هیچکدام یک روزاز انقلابشان اسلامی نبوده

انقلاب اسلامی بزرگترین انقلاب عصر جدید است که توانسته با گذشت یک چهل سال پر افتخار بدون خیانت بر آمارنها ، روزگار را پشت سر گذاشته و در برابر وسوسه هایی که غیر قابل مقاومت به نظر می رسید از کرامت خود و اصالت شعارهایش صیانت کرده و در دومین مرحله خود سازی که ،جامعه پردازی و تمدن سازی می باشد به روند خود ادامه دهد .

خانم فنودی در پایان به گوشه هایی از بیانات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب اشاره کرد و افزود: جوانان، افرادی پر انرژی هستند که دارای جایگاه مهمی می باشند همانطور که در گام اول انقلاب چنین جایگاهی داشتند آنچه مهم است اینکه در گام دوم انقلاب ، جوانان باید از تجربه کسانی که در گام اول انقلاب نقش بسزایی داشتند استفاده بهینه را داشته باشند و جامعه را به سمت و سوی جامعه متمدن سوق دهند تا بتوانند به عنوان سرباز امام زمان منتظر ظهور امام زمان عج الله تعالی باشند .

لازم به ذکر است ایشان سیر مطالعاتی کتاب طرح کلی اندیشه های اسلام در قرآن را در هفته های آینده برای طلاب در نظر گرفتند .

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

Escort https://jettransfer.net https://allkiss.net