18

بسم الله الرحمن الرحیم

علمای اسلام به داد اسلام برسید ای علمای نجف به داد اسلام برسید ای علمای قم به داد اسلام برسید. رفت اسلام . به داد خود برسید. به داد همه ی ما برسید ما زیر چکمه ی آمریکا برویم؟ آمریکا از انگلیس بدتر، انگلیس از آمریکا بدتر. اما امروز سر کار و ما با این خبیث هاست! با آمریکاست  امام خمینی(ره)

در آستانه ی جشن چهل سالگی انقلاب و در زمانی که جمهوری اسلامی ایران پس از سالها مجاهدت و تلاش در اوج اقتدار و عزت خویش قرار گرفته است شاهد وقایعی هستیم که انقلاب عزیزمان را در لبه ی پرتگاهی عمیق و زحمات چهل ساله ی خادمان نظام و در رأس آن رهبری معظم مدظله العالی را در آستانه ی نابودی قرار داده است و توطئه ی دشمنان مبنی بر نرسیدن این انقلاب به چهل سالگی اش در حال تحقق است.

سالها تلاشی که برای کوتاه کردن و بستن دست دشمن صورت گرفت و خونهای هزاران شهید اکنون در آستانه ی نابودی است و وای از روزی که دست دشمن برای نفوذ و سلطه بر ما باز شود و آمریکا و اذنابش بر جان و مال این ملت مسلمان مسلط شوند.

مستحضر هستید که اخیراً مجلس شورای اسلامی قانونی مبنی بر پیوستن به کنوانسیون بین المللی مبارزه با تأمین مالی تروریسم موسوم به CFT را تصویب کرده که کیان کشور عزیزمان و اقتدار و عزت جمهوری اسلامی را نشانه گرفته است. زیانی که به واسطه ی اجرای این قانون به انقلاب و نظام وارد خواهد شد ،جبران ناپذیر است.

اجرائی شدن این لایحه بار دیگر سایه ی شوم اربابان سلطه را بر حوزه های مختلف نظام اعم از اقتصادی، امنیتی، فرهنگی و... خواهد انداخت و خواب های آشفته ی دشمن تعبیر خواهد شد. از این رو مدرسه علمیه حضرت رقیه علیها السلام به پیروی از مقام معظم رهبری(مدظله العالي) و مراجع عظام تقلید، مخالفت خود را ‌در پيوستن ايران به FATF به صراحت اعلام نموده و از شورای نگهبان درخواست عملکرد عمار گونه و رد این مصوبه را داریم.نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت