10

«يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ جَاهِدِ الْكُفَّارَ وَالْمُنَافِقِينَ وَاغْلُظْ عَلَيْهِمْ وَمَأْوَاهُمْ جَهَنَّمُ وَبِئْسَ الْمَصِيرُ»

 اي پيامبر! با كفار و منافقين پيكار كن و بر آنها سخت بگير، جايگاهشان جهنم است و بد جايگاهي است.(سوره تحریم/ آیه9)

مقام معظم رهبری- مد ظله العالی-« سپاه را باید گرامی داشت، سپاه یک نعمت بزرگ الهی است در کشور.»

بیانات در دیدار فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامى 25/6/1394

عملیات غرورآفرین غیورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خواب تروریست‌ها را آشفته نمود و به گروهک‌های تروریستی و اربابان آنها چه در منطقه و چه در سطح جهان فهماند، برای هر گامی که علیه ملت ایران برمی‌دارند، باید بهایی سنگین بپردازند. تروریست‌هایی که خام اندیشانه می‌پنداشتند می‌توانند با چند عملیات خشونت طلبانه، پایتخت کشوری که نماد اقتدار، ثبات و امنیت در منطقه است را به چالش بکشند، به خوبی دریافتند که اگر ایران اراده کند، به فرموده مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) سیلی محکمی خواهند خورد.

سپاهیان اسلام به عنوان مدافعان امنیت مردم، از به کارگیری توان موشکی خود برای دفاع از مردم ایران در برابر هر دشمنی و انتقام گیری از خون‌های به ناحق بر زمین ریخته کوتاهی نخواهند کرد. بدون تردید اقدام ارزشمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله موشکی به مواضع تروریست‌ها در سوریه اقدامی انقلابی و پاسخی کوبنده و سهمگین به یاوه گویان است و جمهوری اسلامی ایران بار دیگر ثابت کرد که در زمین و آسمان و دریا اقتدار آفرین است و برای صیانت از امنیت مردم خود هیچ مسامحه‌ای نخواهد داشت . 

مدرسه علمیه حضرت رقیه علیها السلام ضمن تبریک و تشکر حمایت قاطع خود را از اقدام به موقع و مهم نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می دارد.


نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت